Laweta Opole

Szybki transport pojazdów to nasza specjalność – lawety i autolawety Kamido zapewniają bezpieczny przewóz maszyn każdego typu. Awaria na drodze? Transport samochodu tak, by nie naruszać jego właściwości jezdnych? Laweta na autostradzie A4 w możliwie najszybszym tempie? Wystarczy jeden telefon do Kamido, by rozwiązać Twój problem na drodze.

Autolaweta Opole i okolice

Pomoc drogowa Kamido w Opolu to kompleksowe usługi transportowe pojazdów. Pomagamy w ten sposób wszystkim kierowcom, których samochody mają problemy na autostradzie A4 i całym regionie. Zamówienie lawety sprawdza się jednak nie tylko podczas awarii.

Zapewniamy transport pojazdów w sytuacji, gdy:

$

są one sprowadzane z zewnątrz

$

wymagają opieki mechanika i nie mogą aktualnie poruszać się na drodze

$

właściciel - np. ze względu na historyczny status pojazdu - nie chce używać go na drodze

Usługi lawety zapewniane są również we wszystkich innych sytuacjach, kiedy jest ona jedynym sposobem na rozwiązanie Twoich problemów komunikacyjnych.

Zamówienie lawety w Opolu i regionie

Głównym obszarem, na którym świadczone są usługi lawety oraz pomocy drogowej jest Opole oraz autostrada A4. Ze względu na jej znaczenie transportowe oraz połączenie kilku ważnych ośrodków miejskich, szczególnie istotne jest szybkie dotarcie na miejsce zdarzenia. Lokalizacja Kamido sprzyja temu, by w lokalizację wskazaną przez klienta przyjechać w wyjątkowo szybkim tempie. Należy pamiętać, że Kamido działając głównie w regionie opolskim zapewnia również usługi w każdym innym miejscu – zastanawiając się, jaki laweciarz podejmie Twoje auto, wybierz profesjonalną firmę zapewniającą kompleksową pomoc drogową.

Wiemy, jak cenny jest Twój czas. Zamawiając lawetę w Opolu, w województwie lub na autostradzie A4 możesz liczyć na precyzyjne oszacowanie czasu przybycia tak, byś wiedział, ile czasu zająć może obsługa Twojego zlecenia. Dzięki temu – co dla nas szczególnie ważne – możesz zaplanować dalsze kroki w związku z awarią czy kolizją lub inną przyczyną podjęcia auta.

Laweta każdego dnia i o każdej porze

Laweta i autolaweta są dostępne w trybie 24/7. W sytuacji, gdy potrzebujesz szybkiego wsparcia oraz transportu lawetą na A4 zadzwoń niezależnie od pory dnia, daty w kalendarzu i innych zmiennych. Lawety dostępne są niezależnie od warunków na drogach – pracujemy również w bardzo niesprzyjających: od ulewnego deszczu po śnieg.

Zamówienie lawety w Kamido to kompleksowa obsługa zlecenia. Wsparcie nie ogranicza się wyłącznie do samego transportu samochodu. Kierowca lawety zapewni również ogólną analizę stanu auta – np. jeśli zostało ono uszkodzone podczas kolizji czy wypadku. Weryfikacja obejmuje zarówno trwałość konstrukcji jak i działanie poszczególnych systemów. Szczególny nacisk kładziony jest na bezpieczeństwo pojazdu i optymalną ochronę go podczas transportu w miejsce wskazane przez klienta.

Obsługa 24h/7

Niezależnie od warunków pogodowych

Szybki dojazd

Obsługa autostrady A4

Certyfikacja lawety

Flota samochodowa Kamido to pojazdy, które regularnie poddawane są specjalistycznym analizom technicznym. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla naszych klientów jest bezpieczny transport pojazdu we wskazane przez nich miejsce. W efekcie, wszystkie lawety i autolawety mają niezbędne w tej branży atesty oraz homologacje.

Równie duży nacisk Kamido kładzie na umiejętności pracowników. Kierowcy zapewniający transport lawetą to przeszkoleni w tym względzie specjaliści o dużym doświadczeniu w zakresie udzielania pomocy na drodze. W zależności od prowadzonego samochodu – lawety lub autolawety – auta kierowane są przez kierowców z odpowiednimi uprawnieniami w zakresie typu prawa jazdy.

Rozliczenie kosztów lawety

Wszystkie usługi obejmujące usługi transportu lawetą zapewniane są zarówno w formie standardowych opłat jak i w ramach świadczeń opartych na OC sprawcy – w przypadku kolizji czy wypadku. Jeśli nie wiesz, jaki jest koszt zamówienia lawety w Opolu i regionie – skontaktuj się z działem obsługi Kamido, by poznać szczegółowe warunki współpracy.

Laweta oraz inne usługi dodatkowe

Oprócz standardowej lawety, Kamido to również szereg dodatkowych możliwości w ramach świadczonej pomocy drogowej. Są nimi m.in.:

wymiana kół w samochodzie

rozruch awaryjny silnika

dowóz i montaż nowego akumulatora lub próba uruchomienia aktualnego

diagnostyka komputerowa

niewielkie bieżące naprawy wynikające z aktualnego stanu auta.

Zapewniamy również auto zastępcze oraz transport do warsztatu – szczegółowe informacje udzielane są telefonicznie.